განრიგი

07 ოქტომბერი 2018

საქართველოს სპორტსმენთა გამოსვლის განრიგი მესამე ახალგაზრდულ ოლიმპიურ თამაშებზე (შესაძლებელია გარკვეული ცვლილებები).

დრო მოცემულია არგენტინის დროით (განსხვავება  - 7 საათი).

 

8 ოქტომბერი

ანა მაქაცარია, ჩოგბურთი. 10:00-13:30  I  წრე  (,,გრიინ პარკი").

9 ოქტომბერი

ანა მაქაცარია-პატრიკ სიდოუ (არუბა). საერთაშორისო შერეული წყვილი. პირველი წრე - 13:00 

ლუკა მაზიაშვილი, ოთარ პერტაია,ზურაბ ჟღენტი,ლაშა მიქელაძე,  3X3 კალათბურთი.  09:00 საქართველო-სლოვენია. 11:30 საქართველო - იორდანია.  ქვეჯგუფის თამაშები ( ,, ურბან პარკი").

ნინო ხუციბერიძე, ტყვიის სროლა- 09:00 - 12:00 კვალიფიკაცია ფინალი (,,ტექნოპოლის პარკი" ).

ილია სულამანიძე, ძიუდო - 100კგ - 10:00 - 11:35 კვალიფიკაცია, 15:00 - 15:25 ფინალი (,,ოლიმპიური ცენტრი").

ქეთევან არბოლიშვილი, მხატვრული ტანვარჯიში - 14:05- 21:40 ცალკეული საგნები (,,ოლიმპიური ცენტრი").

არჩილ მალაყმაძე, ძალოსნობა - 69 კგ. 18:00- 19 :30 ფინალი (,,ოლიმპიური ცენტრი").

10 ოქტომბერი

ილია სულამანიძე,  ძიუდო -100 კგ - 10:00 - 16 :30  საერთაშორისო შერეული წყვილები  (,,ოლიმპიური ცენტრი")

ქეთევან არბოლიშვილი, მხატვრული ტანვარჯიში - 14:05 - 21:40 ცალკეული საგნები  (,, ოლიმპიური ცენტრი")

12 ოქტომბერი

ნინო ხუციბერიძე, ტყვიის სროლა 09:00-12:00 საერთაშორისო შერეული წყვილები (,,ტექნოპოლის პარკი")

გიორგი თოხაძე, ბ/რ ჭიდაობა - 51 კგ. 10:00 - 13:30 კვალიფიკაცია

გიორგი ჩხიკვაძე, ბ/რ ჭიდაობა -60 კგ. 17:00 - 19:30 ფინალი (,,ოლიმპიური ცენტრი").

გაგა ხიჯაკაძე, თანამედროვე ხუთჭიდი 14:00 - 15:45 ფარიკაობა ( ,,ოლიმპიური ცენტრი")

გიორგი კეკიშვილი,   მძლეოსნობა ,უროს ტყორცნა  16:20 - 17:30 კვალიფიკაცია  (,,ოლიმპიური ცენტრი")

13 ოქტომბერი

ლუკა მაზიაშვილი, ოთარ პერტაია ,ზურაბ ჟღენტი, ლაშა მიქელაძე.  3X3  კალათბურთი 11: 30 თურქმენეთი, 13:30 ჩინეთი - ქვეჯგუფის თამაშები (,,ურბან პარკი").

14 ოქტომბერი

გიორგი გეგელაშვილი, თავისუფალი ჭიდაობა -48 კგ. 14:00 - 17:00 კვალიფიკაცია, 19:00 -21:00 ფინალი (,,ოლიმპიური ცენტრი").

გაგა ხიჯაკაძე, თანამედროვე ხუთჭიდი 14:00-15:45  სირბილი,სროლა (,,ოლიმპიური ცენტრი").

15 ოქტომბერი

გიორგი კეკიშვილი, მძლეოსნობა (უროს ტყორცნა) 16:20 - 17:30 ფინალი (,,ოლიმპიური ცენტრი").

16 ოქტომბერი

3X3  კალათბურთი. 12:00 - 14:00 - 1/4  ფინალი  (,,ურბან პარკი").

ქეთევან არბოლიშვილი მხატვრული ტანვარჯიში 17:00 - 19:00  ფინალი (,,ოლიმპიური ცენტრი").

17 ოქტომბერი

3X3  კალათბურთი, 10:00 - 15:00 - ½,  ფინალი (,,ურბან პარკი").

 

მესამე ახალგაზრდულ ოლიმპიურ თამაშებს შეგიძლიათ  თვალყური   ადევნოთ  შემდეგი ლინკის საშუალებით  https://www.olympicchannel.com/en/stories/news/detail/buenos-aires-2018-youth-olympics-sport-live-streaming-schedule/ . ასევე ჩვენი სპორტსმენების ასპარეზობის შესახებ ინფორმაცია დაიდება საქართველოს ეროვნული ოლიმპიური კომიტეტის საიტზე http://geonoc.org.ge/ და ფეისბუკის ოფიციალურ გვერდზე - https://www.facebook.com/geonoc.org.ge/?eid=ARAsU2EKDVNgJb1r18k3jyVPgtm-MWgebmW1RGVnrxnpi_s-3dhsKMqGCkbMuOCcwkQJuy-kvZTJGnmO