ახალი ამბების არქივი

კალენდარი

  • ცურვა

    მონაწილეობენ

    ირაკლი ბოლქვაძე
    დაწყ.დრო 11:14 – დასრ.დრო 11.41
    200 მეტრი ბრასი
  • მშვილდოსნობა

    მონაწილეობენ

    ქრისტინე ესებუა
    დაწყ.დრო 13:00 – დასრ.დრო 15:00
    კვალიფიკაცია

    მონაწილეობენ

    ქრისტინე ესებუა
    დაწყ.დრო 09:00 - დასრ.დრო 13:00
    დილის სესია - 1/32 და 1/16 ფინალები
    ქრისტინე ესებუა
    დაწყ.დრო 15:00 - დასრ.დრო 17:40
    საღამოს სესია – 1/32 და 1/16 ფინალები

    მონაწილეობენ

    ქრისტინე ესებუა
    დაწყ.დრო 09:00 - დასრ.დრო 13:00
    დილის სესია - 1/32 და 1/16 ფინალები
    ქრისტინე ესებუა
    საღამოს სესია – 1/32 და 1/16 ფინალები
    დაწყ.დრო 15:00 - დასრ.დრო 17:40

    მონაწილეობენ

    ქრისტინე ესებუა
    დაწყ.დრო 09:00 დასრ.დრო 13:00
    დილის სესია - 1/32 და 1/16 ფინალები
    ქრისტინე ესებუა
    დაწყ.დრო 15:00 - დასრ.დრო 19:00
    საღამოს სესია – 1/32 და 1/16 ფინალები

    მონაწილეობენ

    ქრისტინე ესებუა
    დაწყ.დრო 09:00 – დასრ.დრო 10:45
    1/8 ფინალი
    ქრისტინე ესებუა
    დაწყ.დრო 14:00 – დასრ:დრო 16:20
    1/4 ფინალი, 1/2 ფინალი, ფინალი
  • ბატუტზე ხტომა

    მონაწილეობენ

    ლუბა გოლოვინა
    დაწყ.დრო 14:00 – დასრ.დრო 16:15
    კვალიფიკაცია, ფინალი
  • ძალოსნობა

    მონაწილეობენ

    რაულ ცირეკიძე 85 კგ
    დაწყ.დრო 19:00 – დასრ.დრო 21:00
    A ჯგუფი

    მონაწილეობენ

    გია მაჭავარიანი 105 კგ
    დაწყ.დრო 19:00 – დასრ.დრო 21:00
    A ჯგუფი

    მონაწილეობენ

    ირაკლი თურმანიძე 105 კგ
    დაწყ.დრო 15:30 – დასრ.დრო 17:30
    B ჯგუფი
  • კრივი

    მონაწილეობენ

    მერაბ თურქაძე 56 კგ
    დაწყ.დრო 13:30 – დასრ.დრო 15:00
    დღის სესია – 1/16 ფინალი
    მერაბ თურქაძე 56 კგ
    დაწყ.დრო 20:30 – დასრ.დრო 23:00
    საღამოს სესია – 1/16 ფინალი

    მონაწილეობენ

    მერაბ თურქაძე 56 კგ
    დაწყ.დრო 13:30 – დასრ.დრო 15:00
    1/8 ფინალი

    მონაწილეობენ

    მერაბ თურქაძე 56 კგ
    დაწყ.დრო 20:30 – დასრ.დრო 21:30
    1/4 ფინალი

    მონაწილეობენ

    მერაბ თურქაძე 56 კგ
    დაწყ.დრო 14:00 – დასრ.დრო 14:30
    ნახევარფინალი

    მონაწილეობენ

    მერაბ თურქაძე 56 კგ
    დაწყ.დრო 20:45 – დასრ.დრო 21:00
    ფინალი
  • ბერძნულ-რომაული ჭიდაობა

    მონაწილეობენ

    ზურაბ დათუნაშვილი 74 კგ
    დაწყ.დრო 13:00 - დასრ.დრო 15:45
    კვალიფიკაცია,1/8 ფინალი,1/2ფინალი
    ზურაბ დათუნაშვილი 74 კგ
    დაწყ.დრო 17:45 - დასრ:დრო 20:15
    რეპეშაჟი, ფინალი

    მონაწილეობენ

    გურამ ფერსელაძე 120 კგ
    დაწყ.დრო 13:00 - დასრ.დრო 15:45
    დაწყ.დრო 17:45 - დასრ:დრო 20:15
    ვლადიმერ გეგეშიძე 84 კგ
    დაწყ.დრო 13:00 - დასრ.დრო 15:45
    დაწყ.დრო 17:45 - დასრ:დრო 20:15
    რევაზ ლაშხი 60 კგ
    დაწყ.დრო 17:45 - დასრ:დრო 20:15
    დაწყ.დრო 13:00 - დასრ.დრო 15:45

    მონაწილეობენ

    მანუჩარ ცხადაია 66 კგ
    დაწყ.დრო 13:00 - დასრ.დრო 15:45
    კვალიფიკაცია,1/8 ფინალი,1/2ფინალი
    მანუჩარ ცხადაია 66 კგ
    დაწყ.დრო 17:45 - დასრ:დრო 20:15
    რეპეშაჟი, ფინალი
  • ძიუდო

    მონაწილეობენ

    ბეთქილ შუკვანი 60 კგ
    დაწყ.დრო 09:30 – დასრ.დრო 12:30
    დილის სესია და 1/4 ფინალი
    ბეთქილ შუკვანი 60 კგ
    დაწყ.დრო 14:00 – დასრ.დრო 16:50
    რეპეშაჟი,1/2 ფინალი და ფინალი

    მონაწილეობენ

    ლაშა შავდათუაშვილი 66 კგ
    დაწყ.დრო 09:30 – დასრ.დრო 12:30
    დილის სესია და 1/4 ფინალი
    ლაშა შავდათუაშვილი 66 კგ
    დაწყ.დრო 14:00 – დასრ.დრო 16:50
    რეპეშაჟი, 1/2 და ფინალი

    მონაწილეობენ

    ნუგზარ ტატალაშვილი 73 კგ
    დაწყ.დრო 09:30 – დასრ.დრო 12:30
    დილის სესია და ¼1/4 ფინალია
    ნუგზარ ტატალაშვილი 73 კგ
    დაწყ.დრო 14:00 – დასრ.დრო 16:50
    რეპეშაჟი, 1/2 და ფინალი

    მონაწილეობენ

    ავთანდილ ჭრიკიშვილი 81 კგ
    დაწყ.დრო 09:30 – დასრ.დრო 12:30
    დილის სესია და ¼1/4 ფინალია
    ავთანდილ ჭრიკიშვილი 81 კგ
    დაწყ.დრო 14:00 – დასრ.დრო 16:50
    რეპეშაჟი, 1/2 და ფინალი

    მონაწილეობენ

    ვარლამ ლიპარტელიანი 90 კგ
    დაწყ.დრო 09:30 – დასრ.დრო 12:30
    დილის სესია და ¼1/4 ფინალი
    ვარლამ ლიპარტელიანი 90 კგ
    დაწყ.დრო 14:00 – დასრ.დრო 16:50
    რეპეშაჟი, 1/2 და ფინალი

    მონაწილეობენ

    ლევან ჟორჟოლიანი 100 კგ
    დაწყ.დრო 09:30 – დასრ.დრო 12:30
    დილის სესია და 1/4 ფინალია
    ლევან ჟორჟოლიანი 100 კგ
    დაწყ.დრო 14:00 – დასრ.დრო 16:50
    რეპეშაჟი, 1/2 და ფინალი

    მონაწილეობენ

    ადამ ოქრუაშვილი 100 კგ
    დაწყ.დრო 09:30 – დასრ.დრო 12:30
    დილის სესია და 1/4 ფინალია
    ადამ ოქრუაშვილი 100 კგ
    დაწყ.დრო 14:00 – დასრ.დრო 16:50
    რეპეშაჟი, 1/2 და ფინალი
  • თავისუფალი ჭიდაობა

    მონაწილეობენ

    დავით ხუციშვილი 74 კგ
    დაწყ.დრო 17:45 – დასრ.დრო 20:15
    დავით ხუციშვილი 74 კგ
    დაწყ.დრო 13:00 - დასრ.დრო 15:45
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი 55 კგ
    დაწყ.დრო 13:00 - დასრ.დრო 15:45
    ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი 55 კგ
    დაწყ.დრო 17:45 – დასრ.დრო 20:15

    მონაწილეობენ

    დავით მოძმანაშვილი 120 კგ
    დაწყ.დრო 17:45 – დასრ.დრო 20:15
    დავით მარსაგიშვილი 84 კგ
    დაწყ.დრო 17:45 – დასრ.დრო 20:15
    დაწყ.დრო 13:00 - დასრ.დრო 15:45
    მალხაზ ზარქუა 60 კგ
    დაწყ.დრო 17:45 – დასრ.დრო 20:15
    დაწყ.დრო 13:00 - დასრ.დრო 15:45

    მონაწილეობენ

    გიორგი გოგშელიძე 96 კგ
    დაწყ.დრო 12:45 – დასრ.რო 15:15
    რეპეშაჟი, ფინალი
    გიორგი გოგშელიძე 96 კგ
    დაწყ.დრო 08:30 - დასრ.დრო 11:15
    კვალიფიკაცია,1/8 ფინალი,1/4 ფინალი,1/2
    ოთარ თუშიშვილი 66 კგ
    დაწყ.დრო 12:45 – დასრ.რო 15:15
    რეპეშაჟი, ფინალი
    ოთარ თუშიშვილი 66 კგ
    დაწყ.დრო 08:30 - დასრ.დრო 11:15
    კვალიფიკაცია,1/8 ფინალი,1/4 ფინალი,1/2 ფინალი
  • მძლეოსნობა

    მონაწილეობენ

    დავით ილარიანი
    დაწყ.დრო 10:10 – დასრ.დრო 10:20
    I რაუნდი

    მონაწილეობენ

    დავით ილარიანი
    დაწყ.დრო 19:15 – დასრ.დრო 21:20
    ნახევარფინალი

    მონაწილეობენ

    მატიეშ როსიევიჩი
    დაწყ.დრო 09:00 – დასრ.დრო 13:20
    50 კმ სპორტული სიარული
  • ველოსპოსრტი

    მონაწილეობენ

    გიორგი ნადირაძე
    დაწყ.დრო 10:00 – დასრ.დრო 16:15
    საგზატკეცილო რბოლა
  • ტყვიის სროლა

    მონაწილეობენ

    ნინო სალუქვაძე
    დაწყ.დრო 09:00 - დასრ.დრო 10:15
    პნევმატური იარაღი (10მ) – კვალიფიკაცია
    ნინო სალუქვაძე
    დაწყ.დრო 11:45 დასრ.დრო 12:25
    პტევმატური იარაღი (10მ) – ფინალი

    მონაწილეობენ

    ნინო სალუქვაძე
    დაწყ.დრო 09:00 - დასრ.დრო 14:00
    სპორტული პისტოლეტი (25მ) – კვალიფიკაცია
    ნინო სალუქვაძე
    დაწყ.დრო 15:30 - დასრ.დრო 16:00
    სპორტული პისტოლეტი (25მ) – ფინალი
  • ჩოგბურთი

    მონაწილეობენ

    ანა ტატიშვილი
    დაწყ.დრო 12:00
    ერთეულთა თანრიგი -¼ნახევარფინალი

    მონაწილეობენ

    ანა ტატიშვილი
    დაწყ.დრო 11:30
    ერთეულთა თანრიგი -¼ნახევარფინალი
    ანა ტატიშვილი, მარგალიტა ჩახნაშვილი (წყვილები)
    დაწყ. დრო 11:30
    ნახევარფინალი

    მონაწილეობენ

    ანა ტატიშვილი
    დაწყ.დრო 11:30
    ერთეულთა თანრიგი III წრე

    მონაწილეობენ

    ანა ტატიშვილი, მარგალიტა ჩახნაშვილი (წყვილები)
    დაწყ.დრო 11:30
    წყვილები – მეოთხედფინალი

    მონაწილეობენ

    ანა ტატიშვილი
    დაწყ.დრო 11:30
    ერთეულთა თანრიგი II წრე
    ანა ტატიშვილი, მარგალიტა ჩახნაშვილი (წყვილები)
    დაწყ.დრო 11:30
    წყვილები – II წრე

    მონაწილეობენ

    ანა ტატიშვილი
    დაწყ.დრო 11:30
    ერთეულთა თანრიგი II წრე
    ანა ტატიშვილი, მარგალიტა ჩახნაშვილი (წყვილები)
    დაწყ.დრო 11:30
    წყვილები – II წრე

    მონაწილეობენ

    ანა ტატიშვილი
    დაწყ.დრო 12:00
    ერთეულთა თანრიგი - ფინალი

    მონაწილეობენ

    ანა ტატიშვილი, მარგალიტა ჩახნაშვილი (წყვილები)
    დაწყ.დრო 12:00
    ფინალი
  • სიგრძეზე ხტომა

    მონაწილეობენ

    ბოლესლავ სხირტლაძე
    დაწყ.დრო 19:40 - დასრ.დრო 20:00
    კვალიფიკაცია A და B ჯგუფები

    მონაწილეობენ

    ბოლესლავ სხირტლაძე
    დაწყ.დრო 19:50 – დასრ.დრო 20:05
    ფინალი

    მონაწილეობენ

    მაიკო გოგოლაძე
    დაწყ.დრო 19:00 – დასრ.დრო 19:15
    კვალიფიკაცია – A ჯგუფი

    მონაწილეობენ

    მაიკო გოგოლაძე
    დაწყ.დრო 20:00 – დასრ.რო 20:10
    ფინალი
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

ოლიმპიური სპორტსმენები 2012

  • ირაკლი ბოლქვაძე საწყალოსნო სპორტი
  • მაიკო გოგოლაძე მძლეოსნობა
  • ნინო სალუქვაძე ტყვიის სროლა
  • ქრისტინე ესებუა მშვილდოსნობა
  • ლუბა გოლოვინა ბატუტზე ხტომა
  • მერაბ თურქაძე კრივი
  • გია მაჭავარიანი ძალოსნობა
  • რაულ ცირეკიძე ძალოსნობა
  • ირაკლი თურმანიძე ძალოსნობა
  • ზურაბ დათუნაშვილი ჭიდაობა
  • სოსო ჯაბიძე ჭიდაობა
  • რევაზ ლაშხი ჭიდაობა
  • გურამ ფერსელაძე ჭიდაობა
  • მანუჩარ ცხადაია ჭიდაობა
  • ვლადიმერ გეგეშიძე ჭიდაობა
  • ადამ ოქრუაშვილი ძიუდო
  • ლაშა შავდათუაშვილი ძიუდო
  • ნუგზარ ტატალაშვილი ძიუდო
  • ბეთქილ შუკვანი ძიუდო
  • ავთანდილ ჭრიკიშვილი ძიუდო
  • ვარლამ ლიპარტელიანი ძიუდო
  • მალხაზ ზარქუა თავისუფალი ჭიდაობა
  • დავით მოძმანაშვილი თავისუფალი ჭიდაობა
  • გიორგი გოგშელიძე თავისუფალი ჭიდაობა
  • ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი თავისუფალი ჭიდაობა
  • ოთარ თუშიშვილი თავისუფალი ჭიდაობა
  • დავით ხუციშვილი თავისუფალი ჭიდაობა
  • დავით მარსაგიშვილი თავისუფალი ჭიდაობა
  • ბოლესლავ სხირტლაძე მძლეოსნობა
  • გიორგი ნადირაძე ველოსპორტი
  • დავით ილარიანი მძლეოსნობა
  • ლომერ ჟორჟოლიანი ძიუდო
  • ანა ტატიშვილი ჩოგბურთი
  • მარგალიტა ჩახნაშვილი ჩოგბურთი
  • მასიეჟ როსიევიჩი მძლეოსნობა

ოლიმპიური სპორტსმენები 2012

უკან დაბრუნება
ajax goes here

თამაშების დაწყებამდე დარჩენილია

დღე
საათი
წუთი
წამი

არქივი

იხილე ყველა

24 ოქტომბერი 2014

FILA-ს მადლობის წერილი

ოლიმპიური თამაშები

იხილე ყველა

2013 წლის სპორტული კალენდარი

იხილე ყველა

2013 წლის სპორტული კალენდარი